Catering dietetyczny Bytom – dieta pudełkowa z dostawą

Jesteś mieszkańcem Bytomia i szukasz odpowiedniego cateringu dietetycznego dla siebie lub bliskich? Jeżeli stawiasz na zdrowie oraz dietę urozmaiconą i dopasowaną do swoich potrzeb > Fitpapu jest rozwiązaniem. Serwowanie zbilansowanego jedzenia to nasza pasja. Nie jesteśmy ogólnopolską sieciówką. Jesteśmy ze Śląska i kochamy nasz region, dlatego tworzymy wyjątkowy catering pudełkowy, który spełnia najwyższe oczekiwania.
Catering dietetyczny Bytom od Fitpapu, zapewnia pełnowartościową i urozmaiconą dietę, którą dostosujesz do Twoich preferencji.
Sprawdź nasze pakiety diet lub skontaktuj się, a pomożemy dobrać dietę dla Twoich potrzeb.

Dieta własnym nakładem lub dieta z dowozem?

To już masz postanowione, czyli chcesz zadbać o siebie i zdrowo się odżywiać. Chcesz zejść trochę z wagi, dlatego przyjmujesz plan: najpierw zmniejszenie kaloryczności, następnie utrzymywanie odpowiedniej kaloryczności dla stabilności wagi.
Kolejne punkty to ułożenie planu menu na najbliższe miesiące. Przygotowanie przepisów na każdy dzień, czyli śniadanie, przekąska, obiad, opcjonalny podwieczorek, kolacja.

Obliczenie właściwych kaloryczności. Przy planowaniu musisz wziąć pod uwagę możliwości nabywania odpowiednich produktów w sklepach oraz ich efektywnego wykorzystywania w gotowaniu. Nie jest to łatwe, gdyż połowa awokado jaka została ze śniadania lepiej aby się nie zmarnowała. Przy złym gospodarowaniu stracisz czas i więcej pieniędzy.
Na koniec zastanawiasz się jak najkorzystniej będziecie Ci przygotowywać i gotować potrawy. Czy dzień wcześniej na cały następny dzień, czy przed każdym posiłkiem, czy rano itd. Znalezienie czasu na to gotowanie, może być najtrudniejszą sprawą.

Biorąc pod uwagę całość zadań związanych z realizacją diety własnym nakładem, możesz mieć obawy czy dasz radę. Szczególnie jeśli zajmuje Cię praca, a także obowiązki domowe i dzieci lub treningi albo inne aktywności. Rozsądną alternatywą jest catering dietetyczny z dowozem, który staje się coraz bardziej popularny. Jego zalety powodują, że Twój plan zejścia i utrzymania wagi oraz zdrowego odżywiania, ma dużo większe szanse powodzenia.
Catering pudełkowy to zdroworozsądkowo wybór.

Czy dieta pudełkowa spełni moje oczekiwania? Catering dietetyczny Bytom od Fitpapu.

Twoje oczekiwania zależą od celu jaki sobie stawiasz. Jeżeli planujesz zrzucić kilogramy, potrzebujesz diety redukcyjnej o ustalonej wartości kalorycznej, a zarazem zawierającej odpowiednie wartości odżywcze. Spełniając te oczekiwania posiadamy plany cateringu dietetycznego uwzględniającego niską kaloryczność i urozmaicenie potraw. Będzie to nasza dieta Redukcja.
Jeżeli Twoim celem jest dieta bezmięsna lub wegetariańska, to spełniamy te oczekiwanie serwując Dietę Wegan lub Dietę Wege + Fish.
W przypadku gdy budujesz masę mięśniową i potrzebujesz bogatych w białko wysokokalorycznych posiłków, to sięgnij po naszą Dietę Bodybuilder, w której największy pakiet ma aż 4000 Kcal.
W Fitpapu znajdziesz też rozwiązanie jeżeli potrzebujesz posiłków do pracy. Pakiet Biuro zawiera trzy wybrane posiłki i również występuje w różnych wariantach kalorycznych.
Jeżeli natomiast masz niestandardowe potrzeby, od razu skontaktuj się z nami i ustalimy Dietę Indywidualną.
Catering dietetyczny Bytom – W Fitpapu tworzymy jedzenie dla ludzi.

Zrób to teraz. Zadzwoń lub zamów online:

zadzwoń śmiało: 530 920 081

LUB

Przejdź do zamówienia
5/5 - (22 głosów)