komiks-01


4 podstawowe programy żywieniowe

Twoim celem jest utrata zbędnych kilogramów? A może chcesz zwiększyć masę mięśniową? Prowadzisz zdrowy styl życia i zależy Ci na utrzymaniu dobrej formy? Nasz dietetyk Martyna Koreniuk przygotuje dla Ciebie najlepszy program, dopasowany do Twoich celów, stanu zdrowia oraz trybu życia. Kluczowe są dla nas długofalowe efekty, a nie tylko chwilowa, niezdrowa utrata masy ciała.

Proponujemy 5 zbilansowanych posiłków na każdy dzień” – składających się ze śniadania, 2 śniadania, obiadu, podwieczorka oraz kolacji. Nasze posiłki są bardzo smaczne i przygotowane z najwyższej jakości produktów. Bezpłatnie, codziennie rano (w godzinach 6.00 – 11.00) dostarczymy dietę pod Twoje drzwi lub do biura.

REDUKCJA

chcę schudnąć

Marzysz o tym, aby zgubić zbędne kilogramy? Ten program jest właśnie dla Ciebie! Jak działa dieta? Jej zadaniem jest zmniejszenie zgromadzonych zapasów tkanki tłuszczowej poprzez dostarczanie Twojemu organizmowi pomniejszonej dawki energii (czyli kilokalorii w diecie). Celem tego programu żywieniowego jest nie tylko utrata na wadze, ale także przyspieszenie metabolizmu poprzez zastosowanie odpowiednich produktów oraz – co najważniejsze – utrzymanie uzyskanych efektów!

BODYBUILDER

zwiększ masę mięśniową

Dieta idealna dla osób będących fit, chcących się zdrowo odżywiać i świetnie wyglądać. Jest adresowana do osób o wysokim stopniu aktywności fizycznej. W tym programie skupiamy się na rodzaju oraz stopniu wysiłku fizycznego . Ta dieta zapobiegnie możliwym niedoborom związanym z intensywnym wysiłkiem fizycznym oraz pozwoli na zwiększenie masy mięśniowej oraz wydolności, a co za tym idzie poprawę wyników sportowych. Dodatkowym jej atutem jest również możliwe dopracowanie programu suplementacyjnego dla osób o szczególnie wysokim zapotrzebowaniu energetycznym.

ZDROWY STYL

utrzymaj formę

Dieta idealna dla osób będących fit, chcących się zdrowo odżywiać i świetnie wyglądać. Największą zaletą tej diety jest to, że pomoże Ci ona utrzymać zdrową i piękną sylwetkę bez zbędnych wyrzeczeń. Ważne jest to, że w czasie stosowania tego programu poczujesz się lepiej i nabierzesz energii i witalności. Dieta jest indywidualnie dobierana do każdej osoby, zapewnia pokrycie zapotrzebowania na wszystkie niezbędne dla organizmu składniki pokarmowe, makro-, mikroelementy oraz witaminy.

INDYWIDUALNY

specjalne potrzeby

Ten program jest przeznaczony dla osób, ze szczególnymi wymaganiami żywieniowymi m.in. schorzeniami, alergiami czy nietolerancjami. Dieta po konsultacji z naszym dietetykiem jest idealnie dostosowana do Twoich potrzeb i wymagań. Uwzględnia dodatkowo wyniki badań oraz zalecenia lekarza. Plan zalecany dla:

  • – kobiet w ciąży / kobiet karmiących
  • – osób ze schorzeniami tarczycy
  • – diabetyków
  • – osób z nietolerancją pokarmową (np. nietolerancja laktozy, glutenu)
  • – kulturystów i sportowców


Nie jesteś pewny, który program jest dla Ciebie odpowiedni?

Skontaktuj się z nami i skonsultuj z dietetykiem

 Fitpapu-11

 

Martyna Koreniuk

Dietetyk
530 920 014
m.koreniuk@fitpapu.com


Facebook
Facebook
Facebook
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.