komiks-01


6 podstawowych programów żywieniowych

Twoim celem jest utrata zbędnych kilogramów? A może chcesz zwiększyć masę mięśniową? Prowadzisz zdrowy styl życia i zależy Ci na utrzymaniu dobrej formy? Nasz dietetyk Martyna Koreniuk przygotuje dla Ciebie najlepszy program, dopasowany do Twoich celów, stanu zdrowia oraz trybu życia. Kluczowe są dla nas długofalowe efekty, a nie tylko chwilowa, niezdrowa utrata masy ciała.
Proponujemy 5 zbilansowanych posiłków na każdy dzień” – składających się ze śniadania, 2 śniadania, obiadu, podwieczorka oraz kolacji. Nasze posiłki są bardzo smaczne i przygotowane z najwyższej jakości produktów. Bezpłatnie, codziennie rano lub wieczorem, dostarczamy dietę pod Twoje drzwi lub do biura.

Dieta WEGE+FISH

Dieta WEGE+FISH polega na wykluczeniu z jadłospisu mięsa i jego przetworów. W jadłospisie występują : mleko i jego przetwory, jaja oraz ryby. Dieta ta zapewnia zwiększenie spożycia witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz błonnika.

Rozkład makroskładników:

 • Białko: 20%
 • Tłuszcze: 25%
 • Węglowodany: 55%

Dieta WEGAN

Dieta WEGAN – jest odmianą diety wegetariańskiej. Wyklucza wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego – mięso i jego przetwory, mleko i jego przetwory, jaja, ryby i owoce morza. Dodatkowo w diecie tej wykluczeniu podlega miód. Jadłospis oparty jest wyłącznie na produktach takich jak : zboża, owoce, warzywa oraz orzechy.

Rozkład makroskładników:

 • Białko: ok 18%
 • Tłuszcze: ok 27%
 • Węglowodany: ok 55%

DIETA ZDROWY STYL I REDUKCJA

chcę schudnąć

Dieta idealna dla osób będących fit, chcących się zdrowo odżywiać i świetnie wyglądać. Największą zaletą tej diety jest to, że pomoże Ci ona utrzymać zdrową i piękną sylwetkę bez zbędnych wyrzeczeń. Ważne jest to, że w czasie stosowania tego programu poczujesz się lepiej i nabierzesz energii i witalności. Kaloryczność diety jest indywidualnie dobierana do każdej osoby, zapewnia pokrycie zapotrzebowania na wszystkie niezbędne dla organizmu składniki pokarmowe, makro-, mikroelementy oraz witaminy.

Jeśli marzysz o tym, aby zgubić zbędne kilogramy dieta ta poprzez zmniejszenie jej energetyczności będzie idealnym wyborem dla Ciebie! Poprzez obniżenie kaloryczności wpłynie na utratę zbędnych kilogramów, a także przyspieszy przemianę metabolizmu i pomoże w utrzymaniu pożądanych efektów. Energetyczność diety jest indywidualnie dobierana w zależności od postawionego celu oraz trybu życia.

Rozkład makroskładników:

 • Białko ok. 22-23%
 • Tłuszcze : ok 22-23%
 • Węglowodany ok 54- 55%

DIETA BODYBUILDER

zwiększ masę mięśniową

Jest adresowana do osób o wysokim stopniu aktywności fizycznej, dbającym o swoją sylwetkę oraz zdrowie. W tym programie skupiamy się na rodzaju oraz stopniu wysiłku fizycznego . Ta dieta zapobiega możliwym niedoborom związanym z intensywnym wysiłkiem fizycznym oraz pozwoli na zwiększenie masy mięśniowej oraz wydolności, a co za tym idzie poprawę wyników sportowych.

Podział makroskładników:

 • Białko : ok. 30%
 • Tłuszcze: ok. 20 %
 • Węglowodany ok. 50%

DIETA BIURO

utrzymaj formę

Nie masz czasu na przygotowanie zbilansowanych posiłków, które powinieneś spożywać w tracie dnia poza domem? Pakiet biuro to propozycja 3 dowolnie wybranych przez Ciebie posiłków, które uzupełnią Twój dzienny jadłospis. Dieta bogata jest w niezbędne makroskładniki oraz witaminy, pełnowartościowe białko, tłuszcze oraz węglowodany złożone. Kaloryczność zestawu jest uzależniona od wyboru posiłków wchodzących w skład pakietu.

Dowolnie wybrane trzy posiłki z pięcioposiłkowej diety Zdrowy Styl. Dla wyjaśnienia kaloryczność to równowartość pięciu posiłków, wybór trzech odpowiada proporcjonalnie zmiejszonej kaloryczności zestawu.

INDYWIDUALNY

specjalne potrzeby

Ten program jest przeznaczony dla osób, ze szczególnymi wymaganiami żywieniowymi m.in. schorzeniami, alergiami czy nietolerancjami. Dieta po konsultacji z naszym dietetykiem jest idealnie dostosowana do Twoich potrzeb i wymagań. Uwzględnia dodatkowo wyniki badań oraz zalecenia lekarza. Plan zalecany dla:

 • – kobiet w ciąży / kobiet karmiących
 • – osób ze schorzeniami tarczycy
 • – diabetyków
 • – osób z nietolerancją pokarmową (np. nietolerancja laktozy, glutenu)
 • – kulturystów i sportowców

Przejdź do zamówienia

Nie jesteś pewny, który program jest dla Ciebie odpowiedni?

Skontaktuj się z nami i skonsultuj z dietetykiem

 Fitpapu-11

 

Martyna Martyka

Dietetyk
530 920 014
m.martyka@fitpapu.com


Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Instagram
Instagram
Instagram