Dieta zdrowy styl i redukcja.

Jesteś fit lub chcesz mieć fit sylwetkę? Chcesz się zdrowo odżywiać i świetnie wyglądać?
To dieta idealna dla Ciebie. Jej największą zaletą jest to, że pomaga Ci osiągnąć i utrzymać zdrową i smukłą sylwetkę bez zbędnych wyrzeczeń.
Stosując naszą zbilansowaną dietę pudełkową zdrowy styl, poczujesz się lepiej oraz nabierzesz energii i witalności. Zawartość kaloryczna diety jest indywidualnie dobierana do każdej osoby. Codzienny pakiet urozmaiconego jedzenia pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne dla organizmu składniki pokarmowe, makro i mikroelementy oraz witaminy. Skorzystaj z konsultacji z naszym dietetykiem, pomoże Ci wybrać odpowiedni pakiet.

Dieta pudełkowa odchudzająca.

Jeśli marzysz o zrzuceniu zbędnych kilogramów, zastosuj zmniejszenie kaloryczności posiłków. Dieta redukcyjna o dziennej zawartości 1000-1500 Kcal dla większości osób będzie odpowiednia, niemniej jeżeli potrzebujesz porady lub pomocy, zdecydowanie skontaktuj się z nami, jesteśmy po to aby Ci pomóc. Jeżeli decydujesz się na dietę pudełkową, nasz catering dietetyczny dba o urozmaicenie dań oraz ich wartość odżywczą. Regularne spożywanie pięciu zdrowych posiłków, przyspiesza przemianę metabolizmu i pomoże Ci w utrzymaniu pożądanych efektów.

Dieta na utrzymanie wagi.

Utrzymanie wagi jest często najtrudniejszym wyzwaniem w odżywianiu. Szczególnie jeżeli udało Ci się schudnąć, wyzwaniem staje się sprostanie nowym nawykom żywieniowym. Dieta na utrzymanie wagi, powinna być dla Ciebie łatwa do stosowania i zapewniająca pokrycie zapotrzebowania na składniki odżywcze. Łatwa dlatego aby nie rezygnować przy trudnościach, a odżywcza i urozmaicona dlatego, aby nie sięgać po dodatkowe przekąski i zaspokajacze. Dieta taka staje się Twoim sposobem odżywiania, nowymi nawykami i zdrowym stylem życia. Catering dietetyczny na utrzymanie wagi jest świetnym rozwiązaniem, które oszczędza Twój czas oraz pozwala utrzymywać pożądane efekty. Energetyczność diety dobieramy w zależności od postawionego celu oraz trybu życia.

Skontaktuj się z nami i skonsultuj dietę:

zadzwoń śmiało: 530 920 081

LUB

Przejdź do zamówienia

Rozkład makroskładników:

Białko ok. 20%
Tłuszcze : ok 30%
Węglowodany ok 50%
Odchylenie: +/- 5%

5/5 - (2 głosów)