Jak powstało Fitpapu

Smacznie, Zdrowo, Wygodnie

Już nie musisz martwić się o samodzielne przygotowanie posiłków w domu! Ciesz się zdrowiem, świetną sylwetką, pysznym jedzeniem i wygodą z Fitpapu! Bądź razem z nami fit!

Jesteśmy tacy jak Ty: kochamy sport, chcemy jeść smacznie i zdrowo, zależy nam na utrzymaniu wysportowanej sylwetki. Mamy świadomość tego, jak właściwe odżywianie wpływa na jakość codziennego życia. Wiemy jak trudno o regularne, dobrze zbilansowane i smaczne posiłki przy intensywnym trybie życia w dużym mieście. I właśnie dlatego stworzyliśmy firmę Fitpapu.

Martyna Martyka

mgr dietetyk, ekspert Fitpapu

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, dyplomowany dietetyk kliniczny, z zamiłowania dietetyk sportowy. Dietetyka to nie tylko moje wykształcenie i zawód, ale przede wszystkim ogromna pasja.

Uczestniczyłam w wielu konferencjach z zakresu suplementacji i żywienia w sporcie a także ukończyłam liczne kursy, w tym m.in. kurs z zakresu „Żywienia w indywidualnym poradnictwie żywieniowym”, kurs o specjalności „Dietetyka Sportowa” oraz kurs dietetyki sportowej i suplementacji w Centrum Szkoleniowym – Bodyshaping Academy.

W Fitpapu odpowiadam za nadzór merytoryczny nad wszystkimi programami dietetycznymi oraz udziela indywidualnych konsultacji.

Wiem, że życie jest w moich rękach i tą samą dewizą staram się zarazić ludzi wokół mnie.

Przekazywanie wiedzy z zakresu żywienia i zdrowego trybu życia to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja - idealne połączenie, które daje mi mnóstwo radości. Jestem żywym dowodem na to, że dieta i sport to nie trudne terminy i wyzwania, ale sposób na życie. Dlaczego jestem dietetykiem? Bo kocham gotować i jeść – posiadając odpowiednia wiedzę, mogę czerpać z tego maksimum przyjemności i pomagać innym w osiąganiu wymarzonych celów!

Fitpapu-21

 


Jacek Kozub

Fitpapu-23

 

 

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Przez ostatnie lata pracował jako przedstawiciel handlowy. Miał okazję uczestniczyć w wielu szkoleniach dotyczących sprzedaży, doradztwa i kontaktu z klientem. 

W Fitpapu wykorzystuje nabytą wiedzę i doświadczenie. To on odpowiada za kontakt z klientem i partnerami. Zajmuje się także zarządzaniem, logistyką i marketingiem.  

Jego ogromną pasją jest futbol amerykański. Jest zawodnikiem obrony, a zarazem wiceprezesem I – ligowej drużyny Tychy Falcons. Miłośnik sportów siłowych i treningów typu cross fit. 

Tel. 530 920 081
j.kozub@fitpapu.com

 

Łukasz Pawęzka

Absolwent Uniwerystetu Ekonomicznego w Katowicach. Przez ostatnie 9 lata pracujący jako manager d/s eksportu w branży tworzyw sztucznych.
 
Swoje wieloletnie doświadczeniu z zakresu zarządzania i handlu stara się sukcesywnie wykorzystywać obejmując stanowisko prezesa Fitpapu. To on odpowiada za zarządzanie, finanse i inwestycje.
 
Jego pasją i najlepszą formą spędzania wolnego czasu jest wszelka aktywność fizyczna. Zawodnik drużyny futbolu amerykańskiego Tychy Falcons, a jednocześnie prezes klubu.
Czynnie oddający się pasji sportów siłowych, jak również zdrowego żywienia i gotowania.
 
 

 

  Oceń
  Facebook
  Facebook
  Facebook
  Twitter
  Twitter
  Twitter
  Instagram
  Instagram
  Instagram