Catering dietetyczny Chorzów – dieta pudełkowa z dostawą

Jak zadbać o siebie i formę przy ograniczonej ilości czasu? Jak trzymać dietę jeśli nie mam kiedy jej przygotowywać? Pamiętaj, że zawsze znajdziesz rozwiązanie. Jednym z nich jest dieta pudełkowa z dowozem, czyli codzienny catering dietetyczny Chorzów, w którym otrzymujesz zbilansowane i urozmaicone jedzenie gotowe do spożycia.
Dla mieszkańców Chorzowa, catering pudełkowy od Fitpapu to sprawdzona metoda na zdrową i smaczną dietę.

Wybierz pakiet dla siebie i zamów online.

Jeśli potrzebujesz porady > pomoże Ci nasz dietetyk

Chorzów niezwykłe atrakcje w zasięgu ręki

Chorzów miasto splecione z Katowicami, oferuje niesamowite atrakcje w skali aglomeracji i kraju. Z najważniejszych można wyróżnić; Zoo, Wesołe Miasteczko, Stadion lub przepiękny Park Śląski z Planetarium oraz unikalną Kolejkę Linową. Czasami tak wiele masz pod ręką, a rozwiązania znajdują się tuż za rogiem. Wystarczy że się rozejrzysz i znajdziesz czas. W Chorzowie, jak i na całym Śląsku, jest mnóstwo ciekawych miejsc. Jeśli chodzi o zaoszczędzenie czasu i zarazem nabranie energii do zwiedzania, wypróbuj dietetyczny catering z dowozem do domu. Urozmaicona dieta dopasowana do Twoich potrzeb, to rozwiązanie dla Ciebie, z którym dbasz o siebie i oszczędzasz czas.

Dieta pudełkowa, lunch box, catering dietetyczny Chorzów – zalety

1. Największą zaletą cateringu dietetycznego jest oszczędzanie własnego czasu. – Nie musisz planować posiłków, czy układać przepisów oraz robić zakupów produktów do dań. Nie marnujesz też jedzenia (jeśli do śniadania wykorzystasz pół awokado, to druga połowa ma duże szanse się zmarnować). Wreszcie nie musisz przygotowywać i gotować dań do swojej diety.

2. Dieta pudełkowa jest precyzyjnie zbilansowana kalorycznie. 1200 Kcal to 1200 Kcal i ni mniej, ni więcej. Dbamy o odpowiednią kaloryczność poszczególnych dań, dlatego masz naszą gwarancję.

3. Catering dietetyczny zapewnia Ci dietę odpowiednią dla Twoich potrzeb i celów. Zależnie od nich; pomaga schudnąć lub utrzymać wagę, albo budować mięśnie. Po prostu odżywiać się zdrowo i dobrze, zarówno w domu i pracy.

4. Zawsze masz świeże i zdrowe jedzenie. Używamy świeżych i zdrowych warzyw, owoców i innych produktów. Dania przygotowujemy dzień wcześniej i rano lub tego samego dnia wieczorem są dostarczone pod Twój adres.

5. Dieta z dowozem jest urozmaicona i smaczna. Co dzień coś innego. Co dwa tygodnie nowe menu. Gotujemy z pasją, dlatego jedzenie wygląda świetnie, jest pyszne i spełnia wymogi diety. Ponad to jest odżywcze i bogate w witaminy i minerały oraz jest urozmaicone. Zapewne nieraz pozytywnie się zaskoczysz naszymi propozycjami oraz odkryjesz nowe dania i smaki.

 

Catering pudełkowy Chorzów – Fitpapu dla Ciebie

Nasze wartości powodują, że nie gonimy za jak najniższą ceną cateringu. Wierzymy jednak w jakość i zawsze staramy się dać jak najwięcej w dobrej cenie. Dlatego w Fitpapu otrzymujesz najwyższą staranność w przygotowaniu diety oraz zdrowe i precyzyjnie zbilansowane jedzenie oraz pasję i energię, z którą pomagamy Ci osiągać najważniejsze cele.

Skontaktuj się z nami i skonsultuj dietę:

zadzwoń śmiało: 530 920 081

LUB

Przejdź do zamówienia

Jakie diety pudełkowe oferujemy?

Oferujemy pakiety świetnie dopasowane do Twoich celów i stale je uatrakcyjniamy. Znajdziesz; dietę odchudzającą, dietę dla trenujących, dietę wegetariańską, a także pakiet biuro, same obiady oraz pakiety z wykluczeniami laktozy, glutenu lub o niskim IG. W każdej chwili masz darmową konsultację z naszym dietetykiem. Zapraszamy catering dietetyczny Chorzów z Fitpapu.

Jaką dietę pudełkową wybrać w Chorzowie?

Przygotowywaną z pasją! czyli smaczną i zdrową. Fitpapu to lokalny Śląski catering dietetyczny. Stawiamy na indywidualną i uczynną obsługę oraz najwyższą jakość potraw, zarówno pod względem smaku jak i wartości odżywczych diet. Z naszym papu jesteś fit!

 

5/5 - (37 głosów)