Catering dietetyczny Sosnowiec – dieta pudełkowa z dostawą

Mieszkasz w Sosnowcu lecz nie zawsze starcza Ci czasu na ciekawe aktywności i odwiedzenie tutejszych atrakcji? Z tym boryka się wielu mieszkańców. A warto próbować wygospodarować czas, ponieważ w Sosnowcu odnajdziesz co najmniej kilka atrakcyjnych miejsc. Np. Wyjątkowe Egzotarium z ciekawymi gatunkami zwierząt i egzotyczną roślinnością, Muzeum Nauk o Ziemi, Zamek Sielecki, Dwór i trzy Pałace.

Sosnowiec dla aktywnych, również posiada ciekawą ofertę: piękne szlaki rowerowe, park Środula i całoroczny stok narciarski na terenach pokopalnianych, ścianka wspinaczkowa, kąpielisko i inne parki rekreacyjne.
Jednym ze sposobów na oszczędność czasu oraz zyskanie energii i zdrowia jest postawienie na dietę pudełkową z dowozem do domu.

Fitpapu zdrowy i smaczny catering dietetyczny Sosnowiec.

Sprawdź nasze pakiety

Czy dieta pudełkowa Sosnowiec, lunch box, jest dla mnie?

Zapewne zastanawiasz się czy zamówienie cateringu dietetycznego jest dla Ciebie odpowiednim krokiem. Skoro już o nim myślisz i szukasz odpowiedniego dostawcy, to znaczy, że zdajesz sobie sprawę z “czasu”, który jest dla Ciebie cenny. I to już wiesz, że dzięki dostawie do domu gotowych posiłków, oszczędzisz swoje cenne aktywo – czas. Dieta pudełkowa Sosnowiec – Fitpapu dostarczy dietę w godzinach rannych lub wieczornych, dzięki czemu ustalisz porę najlepiej dla Ciebie pasującą.

Jak dobiorę pakiet diety pudełkowej?

Jeżeli nie wiesz czy znajdziesz odpowiedni pakiet diety dla swoich potrzeb lub masz dylemat z wybraniem planu dla siebie, nie czekaj ani chwili dłużej, z przyjemnością Ci pomożemy. Fitpapu przede wszystkim pomaga ludziom, nasz dietetyk spokojnie pomoże Ci wybrać dietę i kaloryczność lub opracuje dietę indywidualną pod Twoje potrzeby i preferencje. Przejdź do kontaktu.

Czy to jest zdrowe jedzenie i ma odpowiednią kaloryczność?

Zastanawiasz się czy przygotowane posiłki będą zdrowe i czy będą mieć kaloryczność zgodną z Twoimi założeniami? Jak najbardziej! To jedne z naszych priorytetów. Przyrządzamy zdrową dietę, opartą o sprawdzone przepisy oraz najwyższej jakości produkty. Zaopatrujemy się u ekologicznych dostawców hurtowo, dzięki czemu operujemy najlepszymi produktami w dobrych cenach. Przepisy są opracowywane przez zawodowych dietetyków, którzy wkładają w pracę całe serce. Masz pewność zdrowych i zbilansowanych posiłków, dostarczających wszystkie niezbędne wartości odżywcze.

Catering dietetyczny Sosnowiec, czy posiłki są świeże i smaczne?

Tworzymy catering dietetyczny z pasją, a dbanie o Ciebie i każdego naszego klienta jest naszą misją. Dokładamy wielu starań i zaopatrujemy się zawsze w najwyższej jakości produkty oraz świeże warzywa i owoce. Po to, aby oferować Ci urozmaicone i pyszne PAPU! Posiłki przygotowujemy kilka-kilkanaście godzin przed dostawą, są świeże i nadają się od razu do spożycia, to co lubisz możesz podgrzać, obiad szczególnie 😉

Jestem z Sosnowca, dlaczego wybrać catering Fitpapu?

Nie jesteśmy korporacją i nie zależy nam na najtańszej ofercie diety z dowozem. W Fitpapu przede wszystkim otrzymujesz ponadprzeciętną jakość. Jedzenie od ludzi z fantazją, którzy pragną Tobie również przekazać najlepszą energię i służyć Ci pomocą. Fitpapu to styl, oryginalność i fit-społeczność aktywnych ludzi. Jesteśmy tacy jak Ty; uprawiamy sport, chcemy żyć i jeść zdrowo, rozumiemy Twoje potrzeby i z pasją realizujemy wyjątkowy catering dietetyczny Sosnowiec z dowozem do domu. Smacznie, zdrowo, w stylu Fit. Poczuj różnicę.

Skontaktuj się z nami i skonsultuj dietę:

zadzwoń śmiało: 530 920 081

LUB

Przejdź do zamówienia

 

Czy dietę pudełkową mogę zamówić online?

Tak, jak najbardziej i jest to najwygodniejszy sposób, dokładnie wszystko określisz w zamówieniu. Wybrany pakiet, ilość posiłków 4 lub 5. Dokładne daty dostawy oraz zrealizujesz płatność online. Realizując zamówienie zapiszesz się również do programu lojalnościowego, w którym za każde zamówienie dostajesz punkty obniżające kolejne zamówienia. W Panelu klienta masz możliwość wygodnego zarządzania zamówioną dietą.

Catering dietetyczny Sosnowiec od Fitpapu, czy dowozicie też do innych miast?

Tak. Fitpapu jesteśmy ze Śląska i dowozimy diety pudełkowe (lunch box) do większości miejscowości w województwie. Dokładną mapę dostaw sprawdzisz tu > mapa dostaw Fitpapu. Fitpapu to lokalny catering dietetyczny dlatego zawsze masz pewność świeżych posiłków.

5/5 - (18 głosów)