Catering dietetyczny Wadowice – dieta pudełkowa z dostawą

Mieszkasz w Wadowicach i szukasz dobrego cateringu dietetycznego dla siebie lub bliskich? Niezależnie czy chcesz schudnąć, czy po prostu przejść na zdrową i oszczędzającą czas dietę dopasowaną do swoich potrzeb > Fitpapu ma dla Ciebie rozwiązanie. Naszą pasją jest pyszna i zbilansowana kuchnia, którą poprawiamy komfort życia osób aktywnych. Nie jesteśmy sieciowym molochem. Tworzymy wyjątkowy, craftowy catering pudełkowy na Śląsku, aby spełniać najwyższe oczekiwania.
Catering dietetyczny Wadowice od Fitpapu, serwuje pełnowartościową i urozmaiconą dietę, którą dostosujesz do Swoich preferencji.
Sprawdź nasze pakiety diet lub skontaktuj się, z przyjemnością pomożemy dobrać dietę dla Ciebie.

Dlaczego dieta pudełkowa ułatwia życie?

Jeśli chcesz zadbać o siebie i zdrowo się odżywiać potrzebujesz planu dietetycznego. Opracowanie zbilansowanych posiłków i różnorodnego menu samodzielnie, to nielada wyzwanie. Dobry plan to połowa sukcesu. Niemniej w dłuższej perspektywie, utrzymanie rutyny odpowiednich zakupów, dokładnego przygotowywania dań na każdy dzień, gospodarowania produktami itd może być trudny do wykonania. Szczególnie jeśli na co dzień nie masz zbyt dużo nadmiarowego czasu i samodzielne przygotowywanie diety będzie wyczerpujące.
W takim wypadku rozważenie zamówienia diety pudełkowej jest bardzo rozsądnym krokiem. W Fitpapu dajemy Ci do dyspozycji kilka pakietów diet, dopasowanych do preferencji. Z różnymi przedziałami kalorycznymi od 1000 do 4000 Kcal.

Dzięki diecie pudełkowej:

– nie musisz planować menu
– oszczędzasz mnóstwo czasu (który zużywałby się na przygotowaniach, zakupach, gotowaniu, zmywaniu)
– zyskujesz czas na inne aktywności i przyjemności
– jesz urozmaicone, zdrowe i dokładnie zbilansowane posiłki
– poznajesz nowe smaki i inspiracje
– możesz wybrać same obiady, dietę trzy posiłkową, cztero lub pięcioposiłkową
– jesz regularnie i wygodnie, wtedy gdy chcesz

Wybierz wygodną dietę dostosowaną do swoich preferencji

Korzystając z Fitpapu masz do dyspozycji wygodną aplikację do zamawiania online. Za każde zamówienie otrzymujesz punkty, które obniżają cenę kolejnych zamówień. Sprawdź nasze pakiety:
– dieta zdrowy styl (podstawowa dieta odchudzająca od 1000 do 3000 Kcal z wyborem 3, 4 i 5 dań)
pakiet bodybuilder (idealny dla osób ćwiczących od 1000 do 4000 Kcal)
– pakiet wybór menu (w którym wybierasz z 2-3 propozycji dań każdego dnia)
– dieta biuro (3 daniowy pakiet do pracy i nie tylko)
– pakiet samych obiadów dla dwojga i trojga
– dieta wegetariańska i wegan
– pakiet z wykluczeniem glutenu, laktozy lub dieta o niskim indeksie glikemicznym.
Jeśli potrzebujesz pomocy z doborem pakietu, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dieta pudełkowa Wadowice – dlaczego od Fitpapu?

Nasza praca opiera się na pasji i zaangażowaniu. Staramy się dostarczać najlepsze posiłki, ponieważ uwielbiamy wspierać ludzi w ich dążeniu do celów. Największą rekomendacją niech są nasi lojalni klienci, wśród których znajdują się zarówno sportowcy, biznesmeni, kobiety sukcesu, jak i wegetarianie oraz zwykli ludzie, którzy cenią aktywność i zdrowy styl życia. W Fitpapu dbamy o jak najwyższą jakość usług i potraw. Dołącz do naszej społeczności i ciesz się elitarnym cateringiem dietetycznym z dowozem do Wadowic, który oferuje nie tylko wyjątkową jakość, ale także bogactwo smaków i fantazję kulinarną.

Zrób to teraz. Zadzwoń lub zamów online:

zadzwoń śmiało: 530 920 081

LUB

Przejdź do zamówienia
5/5 - (1 głosów)