Dieta biuro – catering dietetyczny z dostawą do biura i pracy.

Jeśli dużo przebywasz w pracy i masz trudności czasowe z przygotowywaniem zbilansowanych posiłków, które wpisują się w Twoją dietę. Sięgnij po zdrowy catering z dostawą do biura i pracy. Dieta pudełkowa to rozwiązanie, które polubisz, ponieważ oszczędzasz czas i otrzymujesz dokładnie te posiłki, na których Ci zależy gdy jesteś w pracy.
Pakiet dieta biuro zawiera 3 dowolnie wybrane przez Ciebie posiłki z diety Zdrowy Styl lub Wegan lub Wege+Fish. Propozycje wariantów posiłków w pakiecie biuro to: drugie śniadanie, obiad i podwieczorek lub śniadanie, obiad i kolacja. Jeśli potrzebujesz indywidualnego wariantu, to śmiało skontaktuj się z nami.

Dieta pudełkowa do pracy, dieta biuro – rozwiązanie dla aktywnych

Praca wypełnia Ci sporą część dnia, a dodatkowo prowadzisz aktywny tryb życia. Masz plan treningowy oraz dietę, które wreszcie przynoszą oczekiwane efekty. Jedyne trudności jakie Cię niepokoją, to znalezienie czasu na przygotowywanie posiłków, szczególnie tych do pracy. A jeśli chodzi o jedzenie, nie chcesz korzystać z fastfoodu lub kanapek czy posiłków na szybko. W pracy chcesz zachować dietę i trzymać się wyznaczonej kaloryczności. Doskonale to rozumiemy, dlatego udostępniamy wygodną dietę pudełkową do biura. Twoja dieta może być dostarczana do domu i wtedy zabierzesz ją ze sobą do pracy. Lub może być dostarczona bezpośrednio do biura lub miejsca pracy.
Bądź Fit w każdych okolicznościach, zamów catering biurowy i ciesz się zdrowym i smacznym jedzeniem tam gdzie tego potrzebujesz.

Skontaktuj się z nami i skonsultuj dietę:

zadzwoń śmiało: 530 920 081

Lub zamów online:
Przejdź do zamówienia

Dieta biurowa dla firm

Firma to ludzie ją tworzący. Zespół i zasoby ludzkie stanowią w firmach jedno z najważniejszych aktywów. To kompetencje poszczególnych ludzi czynią różnicę i przewagi przedsiębiorstw. Dzisiaj firmy zdają sobie z tego sprawę i chętnie inwestują w kadrę. Jedną z najlepszych lokat jest zdrowie, a jak zdrowie to oczywiście odpowiednie odżywianie.

Jeżeli w Twojej firmie chcesz wprowadzić zdrowe i jakościowe posiłki dla zespołu. Oraz zależy Ci na specjalnej ofercie. W Fitpapu jesteśmy elastyczni i pracujemy z pasją. Z przyjemnością znajdziemy wspólne rozwiązanie.

Porozmawiajmy:
Jacek Kozub
+48 530 920 081
j.kozub@fitpapu.com

Rozkład makroskładników:

Białko ok. 18-23%
Tłuszcze : ok 22-27%
Węglowodany ok 54- 55%

Zakres kaloryczności diety biuro:

1000 Kcal
1200 Kcal
1500 Kcal
1800 Kcal
2000 Kcal
2200 Kcal
2500 Kcal
3000 Kcal

5/5 - (3 głosów)