Dieta pudełkowa Wege + Fish, dieta wegetariańska, catering wegetariański.

Catering dietetyczny program WEGE+FISH to dieta wegetariańska, w której dopuszczamy: mleko i jego przetwory, jaja oraz ryby.
Dieta pudełkowa Wege+Ryby wyklucza z jadłospisu mięso i jego przetwory. Natomiast dzięki dodatkom nabiałów oraz ryb, dieta ta zapewnia zwiększenie spożycia witamin oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych i białka.

Dieta Wege+Ryby – zdrowa i smaczna dieta śródziemnomorska.

Żywienie oparte o produkty roślinne urozmaicone nabiałem, rybami i owocami morza, bliskie jest diecie śródziemnomorskiej lub azjatyckiej. Charakteryzuje się lekko strawnością i wartościowymi składnikami bez nadmiernych restrykcji. Menu oparte jest o duże ilości zielonych warzyw, pełnoziarniste zboża oraz ryby i nabiały. Takie menu gwarantuje zdrową dietę oraz łatwość utrzymania wagi. Dieta znajduje zastosowanie zarówno przy odchudzaniu jak i utrzymaniu sylwetki na lata.

Catering dietetyczny Wege z dowozem do domu.

Najtrudniejszym zadaniem w zmianach nawyków żywieniowych, jest postawienie pierwszego kroku. Często paraliżująca jest myśl o kumulacji przeszkód do pokonania. Rozmawiając z naszymi Klientami i Klientkami, doskonale to znamy. Dlatego zawsze zachęcamy do indywidualnej rozmowy i konsultacji dietetycznej. Dzięki której zobaczysz jak wiele spraw łatwo rozwiązać. Dieta pudełkowa wegetariańska z uwzględnieniem ryb i nabiałów, którą dostajesz do domu, to świetny początek przejścia w stronę zdrowego odżywiania. Dzięki temu oszczędzasz czas na przygotowaniach oraz nie martwisz się o zbilansowanie i zapewnienie kompletu składników odżywczych, aż wreszcie realnie zmieniasz swoje nawyki na lepsze.

Przejdź do zamówienia

LUB

Skontaktuj się z nami i skonsultuj dietę:

zadzwoń śmiało: 530 920 081

Podział makroskładników:

Białko: 15%
Tłuszcze: 30%
Węglowodany: 55%
Odchylenie: +/- 5%

5/5 - (1 głosów)