Catering dietetyczny Jastrzębie Zdrój – dieta pudełkowa z dostawą

Poszukujesz rozwiązania na dietę, której stosowanie nie zabierze Ci drogocennego czasu? Catering dietetyczny Jastrzębie Zdrój od Fitpapu dostarczy pyszne i zdrowe dania pudełkowe. Jedzenie tzw. lunch box z darmową dostawą pod wskazany adres, do domu lub pracy, to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz wygodnie stosować dietę i oszczędzać czas.
Jeśli szukasz dobrego cateringu dietetycznego – spróbuj nas – gotujemy z pasją i tworzymy miejsce przyjazne każdemu Klientowi.

Smak diety pudełkowej Fitpapu

Zastanawiasz się czy jedzenie pudełkowe może być smaczne? Oczywiście, że tak, udowadniamy to od kilku dobrych lat. Fitpapu znaczy: jedzenie zdrowie i dietetyczne oraz dobre jak domowe “papu”! Nasze diety pudełkowe są urozmaicone, kolorowe i nierzadko zaskoczą Cię pomysłowością i smakiem. Gotujemy i przygotowujemy dania wyraziste oraz doprawione, po to aby dopieścić kubki smakowe i nie rezygnować z przyjemności jedzenia nawet na diecie.
Catering dietetyczny z dowozem w Jastrzębiu-Zdroju od Fitpapu to smakowity wybór. Zamów na próbę, poczytaj opinie, porozmawiaj z nami jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze diety dla siebie.

Catering dietetyczny Jastrzębie – wygodna dieta z dostawą

Catering dietetyczny z dowozem posiłków pod drzwi, to wygodny sposób na zdrową dietę dla każdej osoby. Ale najbardziej doceniają go Ci z napiętym grafikiem dziennym, przez pracę, obowiązki rodzinne, realizację pasji itd. Czasami trudno pogodzić wszystkie aktywności ze znalezieniem odpowiedniej ilości czasu na dietetyczne gotowanie i przygotowywanie jedzenia. Zamawiając dietę pudełkową, kupujesz dla siebie czas, to świetna inwestycja!

Dieta pudełkowa na każde potrzeby

Jeśli Twoje potrzeby odnośnie zamówienia gotowej diety są specyficzne lub nie potrzebujesz kompletu pięciu posiłków, to zajrzyj do naszych pakietów.
Oferujemy kilka wariantów diet, w tym, redukcyjną – zdrowy styl, wegetariańską, wegańską, dietę bodybuilder na budowę masy i dla osób ćwiczących siłowo, a także pakiety z ograniczeniem glutenu, nabiału, laktozy, z niskim IG. Każdą dietę możesz wybrać w wersji pięcio i cztero posiłkowej. Mamy też pakiety biuro z trzema posiłkami oraz pakiet same obiady! Korzystaj z szerokich możliwości wyboru, a jeśli masz indywidualne potrzeby, skontaktuj się z nami, rozważymy wszystkie możliwości.

Catering dietetyczny Jastrzębie Zdrój od Fitpapu – poczuj jakość pasjonatów pysznego fit jedzenia.

Skontaktuj się z nami i skonsultuj dietę:

zadzwoń śmiało: 530 920 081

LUB

Przejdź do zamówienia
5/5 - (3 głosów)