Catering dietetyczny Czeladź – dieta pudełkowa z dostawą

Jeśli szukasz sposobu na zdrowe odchudzanie, inwestycja w dietę pudełkową jest jednym z najlepszych sposobów osiągnięcia tego celu. Tzw. lunch box dieta z dowozem jest świetnym rozwiązaniem przede wszystkim wtedy, gdy nie przepadasz lub nie masz czasu na gotowanie i samodzielne przygotowywanie diety. Kompletna dieta pudełkowa wygodnie dostarczana do domu, pozwala Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, który przeznaczasz na to co chcesz, na hobby, ćwiczenia, życie rodzinne itd. W odchudzaniu, ale i budowie atletycznej sylwetki, czy w ogóle postanowieniach zdrowego odżywiania, zawsze najsłabszym ogniwem jest zdolność do długotrwałego utrzymywania diety. A dokładniej trudność poświęcania czasu i energii na jej samodzielne ustawiczne przygotowywanie. Dlatego pozwól, że Ci pomożemy – Fitpapu catering dietetyczny Czeladź – sprawdź nas, przetestuj, korzystaj ze smacznych i wygodnych posiłków, które ułatwią Ci osiąganie celów.

Sprawdź Fitpapu, zaufaj pasji do najlepszych Fit smaków.

Sprawdź nasze pakiety

Rodzaje pakietów diety pudełkowej

Na co masz dziś ochotę? Śniadanie na słodko czy wytrawnie? 🙂 Możesz wybrać dietę z kilku proponowanych wariantów. Każda dieta dostępna jest w kilku opcjach kalorycznych, przeważnie od 1000 do 3000 Kcal (dieta bodybuilder do 4000 Kcal). Wybierz swoją dietę pudełkowa z dowozem do Czeladzi od Fitpapu.

Dieta wybór menu – Wolisz mieć większą kontrolę nad smakami? Nie przepadasz za słodkimi śniadaniami? Oczywiście! Ten pakiet pozwala w aplikacji dokonywać wyboru między 2-3 propozycjami dań w każdym dniu. Komponuj dietę, zatem jak lubisz.

Dieta zdrowy styl – To podstawowy wariant na co dzień oraz dieta odchudzająca. Możliwy wybór wariantu dieta 4 posiłkowa lub dieta 5 posiłkowa. Smaczne menu, doprawione i ciekawe potrawy!

Pakiet bodybuilderDieta dla osób ćwiczących, dobra zarówno na masę jak i przy innych celach. kompozycje menu zawierają więcej białka. Kaloryczność do wyboru od 1000 do 4000 Kcal.

 

catering dietetyczny rybnik od Fitpapu

Dieta biuro dieta pudełkowa 3 posiłki – Pakiet do pracy i nie tylko. Wybierasz 3 dowolne posiłki z diety 5 składnikowej, np. śniadanie, drugie śniadanie, obiad lub obiad, podwieczorek, kolacja, lub śniadanie, obiad, kolacja, dowolnie jak Ci wygodnie. Pakiet idealny gdy chcesz ograniczyć co nieco cenę diety, lub po prostu potrzebujesz wsparcia tylko niektórych posiłków, a resztę uzupełnisz samodzielnie.

Kolejna bardzo ciekawa propozycja, jeśli chcesz się wspomóc przy tych najbardziej obciążających elementach diety. Pakiet same obiady, przy czym dostępny w opcji dla dwojga lub dla trojga. Obiad to najczęściej najbardziej pracochłonny posiłek, więc te opcje mogą Ci bardzo pomóc w organizacji diety w Waszej rodzinie.

Warianty wegetariańskie (dieta wege i wegan) – Idealne jeśli nie jesz mięsa czy produktów odzwierzęcych. Pakiety świetnie sprawdzają się również jako diety odchudzające lub detoksykacyjne.

Specjalne pakiety z wykluczeniamidieta z niskim indeksem glikemicznym przeznaczona dla osób z insulinoopornością, stanami przedcukrzycowymi lub samą cukrzycą. Dieta z ograniczeniem glutenu oraz Dieta bez laktozy.

Przy wyborze kaloryczności może Ci się przydać kalkulator BMR dostępny tutaj.

Z przyjemnością służymy również pomocą w doborze pakietu i kaloryczności, jeśli więc masz jakiekolwiek pytania – śmiało zapraszamy.

Zamów wygodnie dietę pudełkową online

W Fitpapu udostępniamy Ci wygodną aplikację do zamawiania diety pudełkowej. Możesz skorzystać z niej przez stronę internetową na telefonie, tablecie lub komputerze, lub pobrać i zainstalować aplikację Fitpapu i zarządzać dietami, zamówieniami itd w aplikacji. Realizując zamówienie będziesz mieć swoje konto i program lojalnościowy, dzięki czemu za każde zamówienie zbierzesz punkty rabatujące kolejne zamówienia.

Catering dietetyczny Czeladź, sprawdź Fitpapu – kraftowy catering z pasją. Świeże składniki, najlepsze smaki, wygodnie i nasz czas. Codzienna dieta pomagająca osiągać cele!

Skontaktuj się z nami i skonsultuj dietę:

zadzwoń śmiało: 530 920 081

LUB

Przejdź do zamówienia
5/5 - (1 głosów)