Catering dietetyczny Gliwice – dieta pudełkowa z dostawą

Praca nad osiągnięciem zamierzonego celu wymaga poświęceń oraz szukania najlepszych rozwiązań. W Fitpapu znajdujesz rozwiązania dotyczące diety, zdrowego odżywiania oraz oszczędności czasu. Fitpapu Catering dietetyczny Gliwice z dowozem do domu, zapewnia Ci świeże i smaczne posiłki dopasowane do Twoich potrzeb. Dieta Wegan, Wege +Ryby, Bodybuilder, Redukcja, Biuro, Zdrowy Styl lub Indywidualnie dobrana.

Sprawdź nasze pakiety

Catering pudełkowy ułatwia życie?

Pani Ania z Gliwic zawsze miała dobrą figurę, interesowała się odżywianiem, skończyła nawet kurs dietetyka. Lubiła też gotować i eksperymentować w kuchni. Przez długi czas gdy mieszkała z mężem w kawalerce dbała o swoją dietę samodzielnie, doszła w tej dziedzinie do perfekcji.
Gdy w życiu Pani Ani pojawiło się upragnione i wyczekiwane dziecko, nadszedł najszczęśliwszy okres jaki można sobie wyobrazić. Dziecko wywróciło do góry nogami wszystkie sprawy, a życie nabrało pędu, barw i prawdziwości.
Minęły 4 lata, Pani Ania wróciła do pracy, dziecko chodziło do przedszkola, szczęśliwie mieszkali w nowym domu i starali się z mężem najlepiej jak mogli, spełniać wszystkie obowiązki. Wróciła również dieta, która tym razem stała się niezbędna dla zdrowia Pani Ani.
Po pewnym czasie przygotowywanie wyliczonych i różnorodnych posiłków stawało się coraz większym obciążeniem, nawet jeżeli dzielnie pomagał w tym mąż.
Pewnego wieczora, Pani Ania wraz z mężem, skalkulowali ile czasu poświęcają i postanowili ułatwić sobie życie i odciążyć się, a przynajmniej na jakiś okres.
Catering pudełkowy czyli dieta z odpowiednią ilością kalorii, dostarczana do ich domu, przyniosła ulgę. Jak się okazało, wcale nie ucierpiał na tym budżet, a odzyskany czas małżeństwo przeznaczyło na inne obowiązki i… przyjemności.
Nie czekaj, sprawdź jak ułatwić sobie życie.

Jeśli potrzebujesz porady dietetyka > zadzwoń 530 920 014, chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Jak działa catering pudełkowy?

Każdego dnia otrzymujesz torbę z posiłkami pod wskazany adres. Jedzenie jest przygotowywane poprzedniego dnia i gotowe do spożycia. Masz gwarancję dobrze przygotowanej diety, z odmierzonymi kalorycznie produktami, zgodnie z planem i wybranym pakietem. Dieta pudełkowa Gliwice może trafiać do domu i zapewniać Ci pełne wyżywienie, a możesz wybrać również lunch box dietę biuro, zawierającą trzy wybrane posiłki.
Jesteśmy po to aby Ci pomóc, catering dietetyczny możesz zamówić online tutaj, napisać do nas mail lub zadzwonić.

Jestem z Gliwic, szukam cateringu dietetycznego, dlaczego Fitpapu?

Jeśli lubisz się wyróżnić i stawiasz na jakość, to wyznajemy te same wartości. Jak wszędzie różnice tkwią w szczegółach. Społeczność Fitpapu to w dużej mierze sportowcy, ludzie aktywni fizycznie, dbający o dietę i zdrowie. Odpowiednie odżywianie jest częścią ich życia i mają w tym doświadczenie. Doceniają dbałość o catering pudełkowy, w którym pilnujemy składników, kalorii, zawartości witamin i minerałów. Jako indywidualiści cenią też atmosferę Fitpapu, pozytywną energię wysyłaną do każdego z osobna.

Zrób to teraz. Zadzwoń lub zamów online:

zadzwoń śmiało: 530 920 081

LUB

Przejdź do zamówienia

 

Jaką dietę pudełkową wybrać w Gliwicach?

Zdrową, smaczną i przygotowywaną przez catering pełen pozytywnej energii! To zapewniamy w Fitpapu. Nasz zespół tworzą entuzjaści sportu, zdrowego odżywiania i wyjątkowych smaków. Wiemy jak ważne są w życiu rozwiązania oszczędzające czas, dlatego serwujemy pyszne papu, które Cię zachwyci!

Czy dieta pudełkowa się opłaca?

Tak i łatwo się o tym przekonasz. Wystarczy że przekalkulujesz ile pieniędzy i czasu zabiera samodzielne przygotowywanie diety, robienie zakupów i gotowanie. A następnie porównasz z naszym cennikiem. Nie wspominamy już o tym jak trudno zacząć samodzielne przygotowywanie zbilansowanej diety i jak opłacalne i wygodne jest rozpoczęcie diety pudełkowej. Przy okazji, zachęcamy również do przeczytania naszego Case Study z wyliczeń kosztów diety samodzielnej vs pudełkowej.

Catering dietetyczny Gliwice

Zastanawiasz się nad cateringiem dietetycznym?  Poznaj opinie o Fitpapu z Google. Szczerze mówiąc jesteśmy bardzo wdzięczni 💗 Klientom za obszerne wypowiedzi i pozytywne wibracje 😊 To nas motywuje, napędza i pozwala jeszcze lepiej dbać o Was!

5/5 - (50 głosów)