Dieta pudełkowa wegańska, dieta wegan, catering wegański.

Dieta WEGAN – to odmiana diety wegetariańskiej. Menu wegańskiej diety pudełkowej opieramy wyłącznie na produktach pochodzenia roślinnego, takich jak: warzywa i owoce, zboża oraz orzechy i pestki.
W diecie wegan wykluczamy produkty pochodzenia zwierzęcego – mięso i jego przetwory, mleko i jego przetwory, jaja, ryby i owoce morza. Wykluczeniu podlega również miód.

Zalety diety wegańskiej

Żywienie wykluczające mięso lub wszystkie produkty odzwierzęce, zdobywa coraz więcej zwolenników. Przyczyny przejścia na weganizm bywają różne, od pobudek moralnych lub religijnych, przez względy zdrowotne na smakowych kończąc. Korzyści związane ze zdrowiem, są dla wielu osób bardzo sensowne, ponieważ dieta wegańska pomaga zapobiegać otyłości, chorobom serca, nadciśnieniu, cukrzycy lub nowotworom.

dieta pudełkowa wegan pyszny catering dietetyczny fitpapu

Pyszna i urozmaicona dieta vegan!

Korzystając z diety wegańskiej samoistnie ograniczasz też produkty i potrawy wysoko przetworzone – co perspektywicznie bardzo pozytywnie wpływa na organizm.

Dieta wegan – zadbaj o pełnowartościowe menu.

Jeśli rozpoczynasz lub praktykujesz dietę wegańską, musisz pamiętać aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Szczególnie istotne jest zadbanie o odpowiednie wartości: białka, wapnia, żelaza oraz witaminy B12. To składniki, które w znacznym stopniu pochodzą z pokarmów odzwierzęcych, niemniej z powodzeniem znajdziesz je również w produktach roślinnych.

Odpowiednio przygotowane menu jest kluczem do zdrowej i pełnowartościowej diety wegańskiej. W fitpapu dieta pudełkowa wegan jest przygotowywana przez specjalistę dietetyka, z pasją i zaangażowaniem realizującego założenia weganizmu. Mamy świadomość jak ważne jest tworzenie i serwowanie należycie zbilansowanej i wartościowej diety wegańskiej, posiadamy odpowiednie wykształcenie, wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu zapewniamy jakość i smak na najwyższym poziomie.

Podział makroskładników:

Białko: ok 12-15%
Tłuszcze: ok 30-35%
Węglowodany: ok 50-55%

Jak mówią nasi Klienci najsmaczniejszy catering dietetyczny vegan. Sprawdź nas.
Zobacz cennik

Przejdź do zamówienia

LUB

Skontaktuj się z nami i skonsultuj dietę:

zadzwoń śmiało: 530 920 081

 

5/5 - (3 głosów)